Šilumos siurbliai ir šio gamintojo privalumai

Pliusai. Kokie jie? Šilumos siurblio dizainas yra svarbus aspektas. Juk, kada šis įrenginys yra naudojamas kaip oro kondicionierius, tada jis bus montuojama matomoje vietoje. „YORK“ šilumos siurbliai pasižymi itin aukštą kokybę ir moderniu dizainu. Kiek kainuoja šio gamintojo produkcija? Šilumos siurblių kainos prasideda nuo 500 Eur ir gali siekti 2000 Eur. Tikslią įrenginio kainą sužinosite, kad kreipsitės į šilumos siurblių pardavėjus. Kiekvienam klientui rekomenduojam šilumos siurblį rinktis ne vien pagal jo kaina. Orientuokitės į techninius parametrus, ergonomiškumą. Daugelyje įmonių galima vizualiai įvertinti ar šilumos siurblys tiks jūsų namų interjerui. Ar butų, namų savininkai perka šiuos šilumos siurblius? Tarp būtų savininkų populiariausi oras oras šilumos siurbliai. Jie itin paprastai montuojami ir gali būti naudojami įvairaus ploto butuose. Klientai, kurie nusprendė nebesinaudoti centralizuota šildymo sistema, renkasi „YORK“, „SAMSUNG“ arba „DAIKIN“ šilumos siurblius.

Šilumos siurblių tipai: oras oras, oras vanduo, gruntas vanduo

Trumpai apie kiekvieną šilumos siurblio tipą. Šilumos siurbliai oras oras, tai ko gero perkamiausi šilumos siurbliai. Geros kainos, paprastas valdymas ir aukšti techniniai parametrai. Šilumos siurblio tipas, kuris tinka visų patalpų šildymui. Verta paminėti ir tai, kad tokie šilumos siurbliai yra lengvai montuojami. Šilumos siurbliai oras vanduo. Modernus įrenginys, kuris naudoja kelis energijos šaltinius. Tokie šilumos siurbliai išsiskiria ypač aukštais ekonomiškumo parametrais. Didelis gamintojų ir modelių pasirinkimas. Šilumos siurbliai gruntas vanduo. Ko gero, tai geriausi šilumos siurbliai, kurie gali užtikrinti itin aukštą patalpų temperatūrą. Vienintelis tokių šilumos siurblių minusas, jų įrengimui reikalingas nemažas žemės sklypas. Montavimo darbai užtrunka ne vieną dieną ir reikalauja didelės specialistų kompetencijos. Tačiau, tai šilumos siurbliai, kurie yra ilgaamžiai ir gali ženkliai sumažinti jūsų šildymo išlaidas. Ar skiriasi kainos? Kuo šilumos siurblys ekonomiškesnis, tuo jo kaina didesnė. Aišku, tai nėra taikoma visiems šilumos siurbliams. Renkantis šilumos siurblį, svarbu, kad jis būtų tinkamas jūsų patalpų šildymui. Kartais geriau mokėti kelis šimtus eurų daugiau, nei turėti prastesnių techninių parametrų įrenginį. Kuris tipas geriausiai tinka individualiam namui? Nuosavų namų savininkams rekomenduojame rinktis oras vanduo arba gruntas vanduo šilumos siurblius.

Termodinaminiai šilumos siurbliai. Kas tai?

Tai vienas moderniausių šilumos siurblių tipų. Šie įrenginiai pasižymi itin aukštomis techninėmis charakteristikomis. Gali užtikrinti aukštą šildymo temperatūrą. Pagrindinis pliusas, šie termodinaminiai šilumos siurbliai yra itin ekonomiški. Naudojant saulės ar vėjo energiją yra pasiekiamas itin didelis ekonomijos lygis. Taigi, tiems klientams, kurie nori aukščiausios kokybės produktų, rekomenduojame rinktis būtent tokius šilumos siurblius.