VEKA langai ir jų profiliai

Kiekvienas langų gamintojas siūlo didelį skirtingų profilių pasirinkimą. VEKA langai yra populiarūs ne tik Lietuvoje, tačiau ir kaimyninėse valstybėse. Dažnai klientai klausia koks gamintojo siūlomas profilis yra geriausias. VEKA kompanija, kiekvienais metais pristato esamų profilių atnaujinimus ar pristato visiškai naujus langų profilius. Siūloma didesnė spalvų paletė ir aukštesni techniniai parametrai. Šio gamintojo langų profiliai skirstomi į keletą grupių: Topline, Softline, Alphaline. Kokį profilį rinktis? Viskas priklausys, kur langai bus naudojami. Butui, rekomenduojami vieni langų profiliai, namui kiti. Taip pat, jeigu plastikiniai langai bus montuojami komercinio tipo name galima rinktis profilius, kurie pritaikyti šiems pastatams. Profiliai tarpusavyje skiriasi techniniais parametrais, lango struktūra. Taip pat galima rinktis norimą spalvą, kuri įtakos langų kainą.

VEKA langų kainos

Aukštos kokybės plastikiniai langai gali kainuoti nuo 50 Eur iki 250 Eur. Viskas priklausys nuo lango matmenų, spalvos, profilio. Logiška, kad šiltesni plastikiniai langai Kaune kainuoja brangiau. Taip pat lango kainą įtakoja, jau minėtas spalvos pasirinkimas. Norintiems įsigyti medžio imitacijos langus, reikės sumokėti kur kas daugiau, nei renkantis standartinę baltą spalvą.

Kas geriau VEKA ar GEALAN langai?

Į klausimą, kuris gamintojas siūlo geresnius langų profilius galima atsakyti tik išsamiai išanalizavus visus įmonių siūlomus profilius. Tiek VEKA, tiek GEALAN turi langų profilius, kurių parametrai gali būti priskirti: pigiausiems, eko klasės ar šilčiausiems langams. Trys pagrindinės langų profilių grupės, pagal kurias reikėtų rinktis langus. Išskirti vieną gamintoją ir teigti, kad jo gaminami plastikiniai langai bus kokybiškesni ar šiltesni tikrai negalima. Šios dvi kompanijos rinkoje dirba jau ne pirmus metus, todėl turi itin didelį langų profilių pasirinkimą.

Kaip montuojami langai?

Norint kokybiškai sumontuoti langus, būtina tinkamai paruošti lango ertmes. Tvarkingai pašalinus senus langus, galima pradėti lango montavimo darbus. Specialistai rekomenduoja patiems klientams neužsiimti langų montavimo darbais. Geriausia, kad visus darbus atliktų viena įmonė. Tokiu būdų turėsite kokybiškus langus ir garantija, kad jie tarnaus ilgus metus. Juk kartais pasitaiko, kad padaromos klaidos montuojant langus, tada reikalingas specialus remontas. Turėdami garantinį aptarnavimą, galėsite drąsiai kreiptis į kompaniją ir sulaukti specialistų konsultacijos, ar meistrų atvykimo, kurie ir sutvarkys jūsų namų langus.