Dažniausiai koridoriams, prieangiams bei tambūrams namuose skiriama labai mažai dėmesio. Formuojant stilių pamirštama, kad ir tai gana svarbios erdvės, kurioms reikalingas smulkmenų vertinimas, galiausiai, kurioms reikalingi tam tikri akcentai, o ne tik pats paprasčiausias sienų nudažymas.

Unikalius tambūro pavyzdžius galite pamatyti čia: https://www.cledemaison.lt/lt/tamburo-prieangio-interjero-dizainas.

Akivaizdu, kad tokia paprasta patalpa gali atrodyti tikrai labai unikaliai. Tik kiekvienas asmuo turi nuspręsti dėl poreikių, galiausiai, rasti gerą komandą, kuri vieningai dirba tam, kad sukurta aplinka – atrodytų puikiai.

Kadangi tambūrai dažniausiai yra siauri ir tuo pačiu neilgi – geriausia rinktis ir komponuoti tokias spalvas, kurios suteikia patalpai dar daugiau erdvumo. Žinoma, šiuo atveju tai yra šviesios spalvos. Puikiai tinka balta, lygiai taip pat kaip puikiai tinka ir dramblio kaulo, kuris svarbiausia, kad nėra lepi, tačiau labai puikiai atrodo.

Lygiai taip pat patalpai kur kas daugiau erdvės galima suteikti įsigijus ir geros kokybės veidrodžius, kurie gali būti nuo lubų iki grindų apačioje. Vėlgi, džiugina tai, kad labai puikiai atrodo, žinoma, taip pat ir suteikia erdvei kur kas daugiau dydžio, o tai, žinoma, prieangį padaro kur kas erdves, tuomet galima komponuoti daiktus, kurie neatrodys, jog labai apkrauna ir taip gana mažas erdves.

Džiugi ir tai, kad tapus erdvesni – tambūrai puikiai tinka kaip zona, kurioje galima prisėsti. Žinoma, tai nėra pilnai išpildyta poilsio zona, kur verta statyti sofas, tačiau bent jau skoningas pufas – tikrai tiks. Jis gali būti reikalingas tokiu atveju, kai žmogus maunasi batus arba tokiu atveju, kai jis laukia šeimos narių, kurie dar tik ruošiasi. Smulkmena, tačiau pufas labai gerai išpildo erdvę, juolab, jis yra funkcionalūs.

Jeigu telpa tik vienas baldas – tokiu atveju siūlome rinktis ryškesnius, kurie tikrai traukia akis, kurie yra ir gali būti svarbiausi akcentai. Pavyzdžiui, jeigu senos yra baltos – tokiu atveju tikrai unikaliai atrodys ryškiai raudonos spalvos pufas, kuris suteiks erdvei daugiau unikalumo. Tokiu atveju paprasčiausias tambūras – atrodys puikiai.