Daugelis dar puikiai pamena, kokios svetainės sekcijos buvo gaminamos prieš du dešimtmečius, – didžioji dalis jų viena nuo kitos nelabai kuo ir skyrėsi. Na, o šiandien svetainės sekcijų pasirinkimas iš tiesų žavi savo įvairove, todėl visai nesvarbu, kokius reikalavimus kelsite šiam baldui – tikrai rasite puikų sprendimą. Na, o, kad išsirinkti būtų lengviau, dėmesį verta atkreipti į kelias detales. 

Mėgstate dekoracijas? Rinkitės sekciją, turinčią daug atvirų erdvių

Ne paslaptis, kad didžioji dalis žmonių (tai ypač pastebima, kai kalbame apie dailiosios lyties atstoves), labai mėgsta įvairiausias dekoracijas. Nuotraukų rėmeliai, žvakės, suvenyrai, dirbtiniai augalai, žvakidės, vazos – tai tik maža dalis mielų detalių, kurias galima surasti dažnuose namuose. Tad belieka tik pridurti, jog kuo daugiau jų yra jūsų namuose, tuo daugiau atvirų zonų turinčią sekciją turėtumėte  rinktis. Atvirose erdvėse galėsite patogiai išdėlioti įvairias dekoracijas, kurias džiugins jūsų bei svečių akis. 

Neapsiribokite vien tik viena spalva ar žaliava

Svetainės sekcija yra pakankamai didelis baldas, todėl, jei pasirinksite tik vienos spalvos ir tik iš vienos žaliavos pagamintą gaminį, rizikuojate būtų nuobodūs. Kad taip nenutiktų ir, kad namuose būtų daugiau stilistinės įvairovės, rinkitės sekciją, kuriai pagaminti reikėjo bent kelių rūšių žaliavų. Taip pat neapsiribokite ir viena spalva – dviejų ar trijų spalvų svetainės sekcija gali tapti puikiu pasirinkimu. 

Kada verta rinktis svetainės sekciją su ratukais?

Ne paslaptis ir tai, kad nemaža dalis žmonių labai mėgsta perstatyti baldus savo namuose. Jei ir jūs esate vienas iš jų, tokiu atveju tikrai palengvinsite sau dalį, pasirinksite svetainės sekciją su ratukais. Kaip žinia, būtent svetainės sekcija neretai yra vienas sunkiausi baldų visuose namuose, todėl teikdami pirmenybę baldui su ratukais, greitai ir patogiai ją transportuosite iš vienos vietos į kitą. 

Kada verta rinktis sekciją iš atskirų dalių?

Ne visos sekcijos vientisos, ir tai, savaime suprantama, taip pat puikus sprendimas. Tad belieka tik atsakyti į klausimą, kuomet verta tokią rinktis? Na, o toks pasirinkimas tikrai pravers tuomet, jei netolimoje ateityje planuojate perstatyti baldus – galbūt vieną sekcijos dalį, nuspręsite išnešti į kitą patalpą.