Augančios mergaitės susiduria su kintančiu kūnu ir visiškai natūralu, kad labai gerai, kai šalia yra suaugęs asmuo, kuris pasako, kaip reikia elgtis, kad kūnas nekeltų jokio diskomforto. Pavyzdžiui, kad ir auganti krūtinė. Ji gali didėti labai lėtai ir dažniausiai reikalingas net kelių liemenukų pakeitimas, kol galiausiai priaugama iki reikalingo dydžio, ir tuo pačiu ji gali didėti labai staigiai, tačiau pasiekusi B lygį – visiškai sustoti.

Tinkamai liemenuko pasirinkimas, kuris ne tik puikiai glunda, tačiau ir gerai atrodo laukia Jūsų čia: https://www.miestomada.lt/37-liemeneles.

O mes nurodysime pačias svarbiausias gairės, kurios gali padėti rasti drabužėlį, kuris leis merginai jaustis moterimi.

Pirmiausia reikia kuo daugiau dėmesio skirti dydžiui, kadangi tik tokiu atveju mergaitės jaučiasi gerai, tik tokiu atveju Jums pavyksta išvengti diskomforto, kai pradedamas dėvėti šis apatinis drabužis. Dažniausiai pradedama nuo 0 dydžio ir jo puikiai užtenka, kad mergaitės krūtinė jau būtų prilaikyta.

Kai dydis jau yra aiškus – reikia daugiau dėmesio skirti stiliui ir šiuo atveju siūlome kiekvienai mergaitei pačiai suteikti galimybę pasirinkti. Juk šiuo metu liemenukai yra labai įvairūs. o tikrai gera, kai merginos renkasi ir nešioja tokius, kurie joms gražiausi.

Taip pat labai svarbu, kad liemenukas būtų iš geros kokybės audinio. Tokiu atveju jis ne tik labai maloniai glus prie kūno, tačiau taip pat ir ilgiau tarnaus. Pirmai pradžiai labai rekomenduojami medvilniniai, kurie nenusiskalbia ir tuo pačiu puikiai tinka jautrią odą turinčioms paauglėms.

Geriausia, žinoma, pirkti internetu, kadangi daugeliui mergaičių dažniausiai labai nejauku. Tokiu atveju duokite joms galimybę ne tik pačioms išsirinkti, tačiau taip pat ir pačioms sumokėti. Tuomet mamoms nereikia būti šalia ir mergaitės gali įsigyti tai, kas tikrai joms yra gražiausia. O juk pirmojo liemenuko pasirinkimas – toks svarbus gyvenimo etapas. Tegul jis būna atliekamas be jokios gėdos.

Geras liemenukas padės mergaitei ne tik geriau jaustis dėl to, kad jo nešiojimas tarsi būtinas, tačiau ir todėl, kad neprilaikoma krūtinė dažniausiai kelia diskomfortą.