Paskola su užstatu. Ka reiki žinoti?

Paskola su užstatu internetu

Nekilnojamas turtas – tai daugelio gyventojų svajonė. Tie, kas ne pirmus metus nuomoja bustą dažnai svarsto galimybę įsigyti nuosavą butą ar namą. Pagrindinė problema su kuria susiduria piliečiai, tai didelės nekilnojamojo turto kainos ar kitaip sakant mažos mėnesinės pajamos. Juk tie klientai, kurie turi dideles pajamas lengvai gauna paskolą naujo busto įsigijimui ar statybai. Tačiau didžioji dalis klientų neturi itin daug finansų, todėl norint gauti paskolą yra reikalingas užstatas. Paskola su užstatu gali būti gaunama net internetu. Aišku, jau pasirašant sutartį reikės nuvykti pas notarą, tačiau tai greitas ir nesudėtingas procesas. Kas gali būti jūsų paskolos užstatas? Vienas populiariausių užstatų tai, nuosavas būstas, žemės sklypas ar perkamas namas, butas. Nemaža dalis vartotojų nežino, kad galima įkeisti perkamą nekilnojamąjį turtą. Daugiau informacijos apie paskolą su užstatu rasite www.kreditogarantas.lt

Paskola su užstatu verslo kūrimui

Paskola gali būti ne tik nekilnojamo turto įsigijimui, tačiau ir verslo kūrimui. Tiek, kas ruošiasi pradėti savo verslą puikiai supranta, kad reikalingos investicijos, norint užtikrintai startuoti ir jau pirmus mėnesius gauti pelną. Daugelis bankų ar kredito unijų siūlo verslo paskolas su užstatu. Galima įkeisti žemės sklypą, butą ar namą ir tokiu būdų gauti reikiamą sumą nuosavo verslo kūrimui.

Specialisto patarimai ieškant paskolos

Ką reikia žinoti prieš pradedant ieškoti paskolos? Pirmiausia turite suprasti, kad paskola turės turėti garantą. Tai gali būti didelės jūsų mėnesinės pajamos ar nekilnojamas turtas, automobilis. Priklausomai nuo paskolos dydžio reikalingas atitinkamas turto garantas. Aišku, populiariausia įkeisti namą, butą, nes nekilnojamas turto kainos yra stabiliausios. Jeigu paskolą reikalinga 3-5 metams, tada jūsų butas bus geriausias užstatas. Pildant paraišką paskolai gauti konsultuokitės su specialistais. Įvertinkite savo finansines galimybes ir prašykite tokios paskolos sumos, kuria sugebėsite grąžinti. Viena dažniausių problemų, kad jauni verslininkai blogai numato verslo eiga, tad kartais gauna per mažą ar per didelę paskolą. Kodėl tai yra blogai? Gavus per mažą paskolą negalėsite normaliai vykdyti verslo ir laiku grąžinti paskolos, gavus per daug turėsite mokėti palūkanas už tą paskolos dalį, kurios realiai nepanaudojate. Taigi, kaip jau supratote pagrindas tinkamai atlikti namų darbus ir prašyti adekvačios paskolos sumos. Neskubėkite pildydami paraiškas. Kaip jau minėjome, konsultuokitės su specialistais, gaukite patarimus ir sėkmingai vystykite verslą.