paskolaŠiomis dienomis sunkiai sutiksite žmogų ar šeimą, kurie niekada nebūtų ieškoję ar pasinaudoję galimybe pasiskolinti didesnę pinigų sumą nenumatytoms ar, atvirkščiai, seniai planuotoms išlaidoms. Įvairias paskolas teikia ne tik bankai, bet ir įvairios kreditų unijos, paskolos iš žmonių ir kt. Tad surašius į vieną sąrašą visas paskolas teikiančias įstaigas, gausime daugiau nei 30 skolintojų kompanijų mūsų šalyje. Pasirinkti tikrai yra iš ko.

Nežiūrint to ar jums reikalinga vartojimo paskola, paskola automobiliui, būsto paskola ar refinansavimo paskola, svarbu rasti skolinimo kompaniją, kuri gali suteikti palankiausias sąlygas paskolai gauti ir ją grąžinti. Asmeninė paskola, kuri jums bus suteikta, turi padaryti kuo minimalesnį neigiamą finansinį poveikį jūsų asmeniniam biudžetui, vadinasi, ir apskritai visam jūsų šeimos gyvenimui.

Jeigu pasitikite išskirtinai bankų teikiamomis paslaugomis, tuomet internetinėje paieškoje ieškokite vartojimo paskola Swedbank, Citadele vartojimo paskola, Vartojimo paskola Luminor, vartojimo paskola SEB ar kitas bankas. Beje, jeigu planuojate imti būsto paskolą, tuomet bankas – neabejotinai geriausias pasirinkimas. Turėtumėte žinoti, jog tiek planuojant gauti būsto paskolą, tiek vartojimo paskolą ar paskolą automobiliui visuomet galite pasinaudoti paskolos skaičiuokle, kurią rasite bet kurio banko internetiniame puslapyje. Be abejonės, tai bus preliminarūs duomenys. Visgi, jie leis susidaryti bent jau abstrakčią nuomonę, kokios sumos paskolą galite gauti. Tačiau išsamus pokalbis su banko konsultantu visuomet suteiks daugiau žinių apie galimybes pasiskolinti. Juolab, kad dažnai būna taip, jog asmuo galvojęs, jog jo finansinė padėtis neleidžia gauti jokios paskolos, po konsultacijos us specialistais sužino apie būdus, kuriuos gali bankas pasiūlyti konkrečiu jo atveju.

Visgi, nors vis dar egzistuoja didesnis pasitikėjimas bankais, nei kitomis skolinimo bendrovėmis, šiandien sparčiai populiarėja paskolos be banko. Jeigu kalbėsime apie greitųjų kreditų unijas, tiurėtumėte žinoti, jog dažnai įvairias akcijas taiko tokios kaip: Bobutės paskola, Vivus paskola, Paskolų klubas, Kreditų centras, Big bank vartojimo paskola ir kt. Tad gauti paskolą su gerokai mažesnėmis palūkanomis išties įmanoma.

Kalbant apie paskolas be banko, reiktų paminėti ir P2P paskolas. Kas tai? Tokiose P2P skolinimosi platformose registruojasi privatūs asmenys, kurie investuoja į skolų suteikimo srities verslą. Šios platformos atlieka tarpininko vaidmenį, kurio dėka paskolų teikėjai, t. y. investuotojai ir paskolų gavėjai tarpusavyje bendradarbiauja. Mes, tuo tarpu, pateiksime priežastis, dėl kurių verta skolintis iš fizinių asmenų:

  • Mažesnės palūkanos;

  • Galimas itin ilgas maksimalus paskolos grąžinimo laikas;

  • Labai lanksčios refinansavimo paslaugos;

  • Galimybė atmesti tų investuotojų pasiūlymus, kurių palūkanos jums pasirodys per didelės. Verta pabrėžti, jog investuotojai, norėdami pritraukti kuo didesnį skolinančiųjųsi ratą, stengiasi sukurti kuo palankesnes sąlygas paskolą grąžinti ir maksimaliai mažas palūkanas.

  • Bet kokiu atveju, net ir prireikus didesnės paskolos, užstato neprireiks.

Jeigu susidomėjote ir jums smalsu sužinoti visų bankų, greitų kredito unijų ar P2P platformų sąlygas, užeikite į paskolų palyginimo svetaines. Ten, užpildžius tik vieną paraišką, bus pateiktas skolinimo įmonių teikiamų paslaugų, įkainių ir sąlygų visas įmanomas sąrašas. Paskolų palyginimo platformose tokios paslaugos visiškai nemokamos ir niekuo neįpareigojančios. Tai tiesiog pagalba klientams, norintiems surasti optimaliausią skolinimosi variantą.