Pakalbėkime apie namų interjerą

Pakalbėkime apie namus, tiksliau, apie interjerą. Tai plati tema, kuriai aprėpti nepakaktų nei dešimties straipsnių, nei knygos. Tačiau verta išskirti tam tikrus dalykus, turinčius įtakos puikiam būsto interjerui. Pakalbėkime apie užuolaidas!

Įdomybių įdomybė…

Interjero dizainas – įdomybių įdomybė. Su šia mintimi sutiktų ir besistatantys namus žmonės, ir dizaineriai, ir visi, daugiau ar mažiau pasidomėję, kokios yra tendencijos bei galimybės kuriant jaukius, dailius namus.

Kai kurie žmonės sugeba vos užmetę akį sumąstyti, kur koks sprendimas tiktų, kur ką vertėtų derinti, kur yra erdvės stipriosios ir silpnosios vietos. Kitiems tai atrodo gerokai migločiau, dizaino aspektai primena labirintą. Tuomet neprošal samdyti dizainerį, kuris padėtų aktualiais klausimais.

Apie užuolaidas dizaineriai galėtų ilgai kalbėti, tačiau svarbiausia – ne tai, kiek valandų pokalbio sudaro žinių bagažas, o tai, kokias užuolaidas rinktis.

Gražu ir funkcionalu

Kalbant apie interjerą atsiranda dvi priešpriešos – grožis ir funkcionalumas. Bet ar tikrai šie dalykai yra priešingi? Galbūt tai, kas iš pirmo žvilgsnio atrodo kaip skirtybės, įmanoma sujungti į darnią visumą? Taip, įmanoma, kai darbo imasi profesionalai.

Džiugu, kad ieškant užuolaidų ar kitos svarbios interjero detalės galima rinktis iš įvairiausių variantų. Kodėl džiugu? Ogi todėl, kad nereikia veltis į kompromisus, nereikia tenkintis vienu variantu iš dviejų, nereikia galvoti, kad įsigijote kažkokį abejotiną produktą.

Ieškote gerų užuolaidų? Kokybiškas ir stilingas rasite adresu TavoSapnas.lt. Kaip nesunku atspėti iš pavadinimo, čia siūloma ir miegui skirtų prekių – patogių patalų. Nes patalynė – labai svarbi kiekvienos nakties miegui. Ką išsirinkti pirmiau – naują patalynę ar užuolaidas? Galima viską kartu!

Apie patalynę

Tarp kitko! Atkreiptinas dėmesys, kad tam tikri dalykai patalynės temoje yra susiję ir su interjero dizainu, apie kurį čia ir rašome. Puikus pavyzdys – lovatiesė. Kai lova gražiai užtiesta, vos pradarius miegamojo duris tampa aišku: stilinga, malonu akiai. O kur dar praktiškumas! Juk lovatiesės funkcija – ne tik dailumo suteikimas kambariui, bet ir patalynės apsauga nuo saulės spindulių ir dulkių.

Puiku, kad ir užuolaidų, ir patalynės galima pasižvalgyti ir įsigyti vienoje vietoje – TavoSapnas.lt.

Dar apie langų puošmenas, jaukumo akcentą – užuolaidas

Gražios ir praktiškos. Už patrauklią kainą ir ilgaamžės. Ar tokių užuolaidų išvis būna? Tikrai taip! Džiugu, kad kokybiškas produktas ne visada yra brangus. Džiugi ir tai, jog platus asortimentas atveria daug interjero kūrimo galimybių. Kažin ar būtų lengva susikurti svajonių kambarį, jei pardavėjai pasiūlytų vos porą užuolaidų variantų.

Jaukumo akcentas. Svarbus pasirinkimas statant ar remontuojant būstą. Svarbus pasirinkimas ir tada, kai tiesiog norisi šio to naujo, kai siekiama truputį pagyvinti interjerą. Visa tai susiję su užuolaidomis.

Specialistai pasakytų, jog nėra „superduper“ taisyklės, tinkamos kiekvienam atvejui. Žinoma, esama bendrų principų, pavyzdžiui, sutinkama, kad klostės atrodo prabangiai. O kur dar karnizai, kurių dizainas irgi nemažai lemia…

Kalbos lieka kalbomis, o būsto statybos, remontas ar nedidelis atnaujinimas – tai praktinė plotmė, kurios tinkamam sutvarkymui yra daug pasirinkimų (užuolaidų pasiūla itin plati). Puiku, kad apsižvalgyti bei įsigyti galima lengvai – tiesiog internetu. TavoSapnas.lt tam tikrai tiks.