Išskirtiniai namų projektai, kaip išsirinkti?

Ar kada pagalvojote, kaip išsirinksite namų projektą? Juk šiuo metu rinkoje galima rinktis iš ypač didelio asortimento. Profesionalūs architektai siūlo jau paruoštus namų projektus pagal kiekvieno kliento poreikį. Tiems, kas pirmą kartą galvoja įsigyti tokį produktą, riekėtų žinoti keletą aspektų. Pirmiausia, namo projektai yra skirstomi pagal namo plotą. Populiariausi 80 m2 ploto namai, tad galima rinktis iš didelio skirtinų dizainų pasirinkimo. Kiti 120 m2 ar 200 m2 ploto namai yra ne tokie populiarūs, tad nes jų ir kaina ženkliai didensė, tačiau taip pat daugelis kompanijų siūlo didelį asortimentą. Antras aspektas, tai ar namas bus su garažu ar be jo. Jeigu vairuojate ne vieną automobilį, tada svarbu, kad namo projekte būtų įtraukta vieta garažui. Galima rinktis, kada garažas yra po namu, šalia namo ar pastatytas atskiras pastatas garažui. Nepamirškite, kad namo projektas, tai tik projektas, pagrindas, kokia statybos bendrovė jį įgyvendins. Rekomenduotina dirbti su architektų komandos partneriais. Daugelis tokių įmonių bendradarbiauja, tad jau žino kiek realiai kainuos namo projektas.

Ar reikalingi namų projektai?

Geras klausimas. Tačiau, juk nestatysite namo be projekto? Net negausite leidimų statybos darbams, tad namo projektas yra būtinas. Kiekviename mieste galima kreiptis į architektą, kuris suprojektuos išskirtinį namą. Prieš pradedant darbus reikėtų nuspręsti kiek realiai planuojate išleisti namo projektui, kiek toks namas kainuos ir kodėl reikia būtent tokios namo kvadratūros. Jeigu jūsų šeima planuoja pagausėjimą, tada nepamirškite ir kambarių vaikams. Taigi, ko gero geriausias sprendimas, prieš renkatis išskirtinį namo projektą, tai konsultuotis su specialistais, kad jie patartų, kokio namo reikia jūsų šeimai.

Architektų patarimai: kokie namų projektai populiariausi?

Kaip jau minėjome, vieni populiariausių pasirinkimų, tai namų projektai, kurie yra iki 80 m2 ploto. Tokį namą renkasi dauguma jaunų šeimų. Jo kaina yra vidutiniška, tad daugelis gali sau leisti tokį pirkinį. Ar toks namas tinka jums? Atsakymo reikėtų ieškoti pokalbyje su architektais. Geriausia kreiptis į šios srities profesionalus ir užsisakyti butent jūsų šeimai suprojektuotą namo projektą. Ar reikalingi papildomai darbai, norint užsisakyti namų projektą? Atsakymas priklausys nuo to, ar pirksite jau gatavą namo projektą ar rinksitės individualų sprendimą. Tiems, kas ieško tokio namo projekto geriausia išsiaiškinti, kiek realiai galite skirti namo statybai ir pagal tai rinktis koks namų projektas tinkamiausias jums.