Kiekviena moteris nuolat ieško idealių veido odos priežiūros priemonių, kurios padėtų ne tik veiksmingai sudrėkinti, pamaitinti odą, bet ir ją švariai nuvalyti. Visuomet norisi rasti tobulai sau tinkančių kosmetikos priemonių – lūpų dažų, makiažo pagrindo ir kitų dekoratyvinių priemonių veidui. Tačiau kartais išsirinkti iš labai daug įvairiausių priemonių būna labai sunku. Dabar viena iš perkamiausių priemonių veidui, kuri skirta nuvalyti nešvarumus yra micelinis vanduo. Daugelis prekės ženklų jau gali nustebinti skirtingomis šio produkto formulėmis. Išsirinkti priemonę galite ir internetinėje parduotuvėje www.kosmetikosparduotuve.lt. Žinoma, svarbiausia yra išsirinkti sau tinkamą prekės ženklą, o pats micelinis vanduo tikrai turi ne vieną privalumą, apie kuriuos tikrai varta žinoti.

Micelinis vanduo gali pakeisti tokias veido odos priežiūros priemones kaip veido pienelis ar tonikas, makiažo valymui skirtus aliejukus bei nešvarumams valyti skirtas servetėles. Kas dar nežino, micelinis vanduo yra priemonė, kurios sudėtyje yra micelės. Jose yra dalelės, kurios turi labai naudingas savybes – pritraukti ir atstumti vandenį bei pritraukti riebalus. Dėl šių dalelių savybių ši priemonė lengvai susitvarko su tomis priemonėmis, kurios pasižymi riebumo. Šis vanduo nuvalo ir blakstienų tušą, ir makiažo pagrindą, skaistalus bei daugelį kitos dekoratyvinės kosmetikos priemonių, o taip pat nepalieka jokių kitų nešvarumų, kurie galėjo per dieną nusėsti ant veido odos.

Gali būti keista, tačiau tai, kad ši priemonė lengvai nuvalo bet kokius nešvarumus, tikrai nereiškia, kad ji dirgina ar kitaip neigiamai veikia odą. Viena iš išskirtinių šio vandens savybių yra tai, kad jis visiškai lengvas ir švelnus, todėl jį gali naudoti net ir jautrią odą turintys. Sausos odos savininkėms tai taip pat puikus išsigelbėjimas, nes jis nesausina odos dar labiau kaip daugelis tokio tipo priemonių. Daugelis galvoja, kad šią priemonę panaudojus veidą būtina nusiplauti, tačiau tai tikrai nėra reikalinga. Micelinis vanduo taip pat nepalieka ir nemalonaus lipnumo anaiptol nei daugelis kitų valomųjų priemonių, todėl iškart galima džiaugtis švaria oda be jokių makiažo likučių bei lipnumo.