Jeigu nusprendėte susiremontuoti bustą ar tiesiog pasikeisti viso buto, namo langus, tada šis straipsnis bus naudingas, nes galėsite sužinoti daug informacijos, kuri padės nepasiklysti profilių įvairovėje ir greičiau nuspręsti koks medinių langų profilis tinkamiausias jums ir kodėl? Medinių langų privalumai yra visiems gerai žinomi. Natūrali medžiaga, kuri namuose suteikia šilumos, jaukumo jausmą. Kokybiški mediniai langai gali puošti jūsų namus ne tik iš išorės tačiau ir iš vidaus. Taigi, pagrindinis tokių langų privalumas, tai kokybiškos medžiagos. Medinių langų minusai gali būti tai, kad tokie langai gana brangiai kainuoja. Techniniai parametrai priklausys nuo langų profilio, tad jie gali būti labai panašūs į plastikinių langų. Kadangi medis brangiai kainuoja, todėl ir langų kaina didesnė. Aišku, dar viskas priklausys kokio medžio langus rinksitės. Ne vienas gamintojas siūlo rinktis iš įvairių variantų. Belieka išsirinkti variantą, kuris geriausiai atitiks jūsų poreikius.

Ar mediniai langai ilgaamžiai?

Kaip jau minėjome, mediniai langai niekuo nenusileidžia plastikiniams langams, todėl jie yra ilgaamžiai ir ne vienerius metus džiugins jūsų kasdienybę. Tokie langai yra patvarūs ir lengvai valdomi. Jeigu ir iškils kokių problemų, visada galite kreiptis į šios srities specialistus.

Kur montuojami mediniai langai?

Mediniai langai gali būti montuojami tiek name, bute ar komercinio tipo pastate. Viskas priklauso nuo jūsų norų. Juk mediniai langai ne tik turi aukštus techninius parametrus, tai langai, kurie profesionaliai atrodo įvairaus tipo pastatuose. Aišku, prieš perkant šį produktą rekomenduojame konsultuotis su specialistais, kad jie patartų kokį profilį geriausia rinktis jums.

Langų techniniai parametrai

Techniniai medinių langų parametrai niekuo nenusileidžia plastikiniams langams. Tad, kaip jau ir minėjome pagrindas, kad pasirinktumėte tinkamą profilį. Kaip ir renkantis plastikinius langus, taip ir čia galima rinktis iš trijų pagrindinių kategorijų: pigūs, šilti, šilčiausi. Šios kategorijos plastikiniai langai ir kainuoja skirtingai. Pigūs natūraliai bus pigesni, šilti turės vidutines kainas, o šilčiausi plastikiniai langai bus brangiausi. Tačiau nevertėtų skubėti renkantis langus. Gerai apgalvokite kiek tiksliai langų jums reikia. Kurie langai bus varstomi, o kurie ne. Galbūt norėsite turėti terasinius langus, kurie bus nuo grindų iki pat lubų. Tokie langai itin pagyvina kambario erdvę ir suteikia jaukumo pojūtį.