Kiek kainuoja medinių grindų įrengimas? Ką reikia žinoti prieš perkant grindis? Kokie pagrindiniai specialisto patarimai klientams? Taigi, šiandien kalbėsime apie medines grindis ir jų pirkimą. Pradėkime nuo to, kad aptariame medinių grindų kainas, Aišku, viskas priklauso nuo grindų ploto ir medžiagų, kurios bus naudojamos. Medinės grindys gali būti ir pigios ir brangios. Kaip jau minėjome, viskas priklauso nuo grindų ploto. Kuo didesnis užsakymas, tuo didesnes nuolaidas galite gauti. Jeigu nusprendėte įsirengti medines grindis tuomet verta pagalvoti apie bendrą užsakymą kartu su kaimynais ar giminaičiais. Medinės grindys bus pigesnės jeigu kartu darysite didelį užsakymą. O kiek gi kainuoja medinės grindys? Kainos svyruoja nuo keliasdešimties eurų iki kelių šimtų eurų už vieną kvadratinį metrą. Aišku, už kelių šimtų eurų kainą jūs gausite premium segmento produkciją. Galutinė kaina gali keistis jeigu jūs dar neturite paruoštų patalpų. Naujų grindų montavimui reikia paruošti patalpas. Priklausomai nuo grindų tipo, reikia atlikti atitinkamus darbus. Jeigu jūsų namuose dar yra senos sumontuotos grindys, tada reikės atlikti demontavimo darbus. Visi šie darbai bus įskaičiuoti į galutinę naujų grindų kainą.

Ką reikia žinoti prieš perkant grindis?

Rinkoje turime itin didelį produkcijos asortimentą, todėl prieš perkant naujas grindis reikėtų susipažinti su rinka. Jeigu dar nežinote, kokių grindų norite, rekomenduojame apsilankyti interjero dizaino salonuose ir su specialistais išsirinkti norimą grindų spalvą. Aišku, galite ir patys internete susirasti dizaino svetainių, kuriuose bus gausų fotografijų. Pagal jūsų norus išsirinksite patinkančias grindis ir taip bus lengviau ieškoti produkcijos. Kiekvienam gamintojui ar pardavėjui patinka, kada klientai tiksliai žino ko jie nori. Juk medinės grindys montuojamos ne vieneriems metams, tad svarbu išsirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkančią produkciją.

Specialisto patarimai klientams

Pirmas ir ko gero svarbiausias patarimas, tai neskubėti užsisakinėti produkciją. Pirmiausia gerai nuspręskite ir išsirinkite tai ko norite. Neverta skubiai pirkti girindų, nes jos tarnaus ilgus metus. Vertėtų pasidomėti naujausiomis technologijomis. Lietuvoje rasite daug grindų gamintojų, todėl nebus sunku išsirinkti norimą produktą. Aišku, jeigu ieškoti kažko išskirtinio, tada verta apsilankyti jau minėtose interjero dizaino salonuose, kuriuose dizaineriai turi itin didelį produkcijos asortimentą. Jūsų naujos grindys gali būti pagamintos ne tik Lietuvoje, tačiau ir netolimame užsienyje.