Iš pirmo žvilgsnio nedidelė 5v led juosta gali pasirodyti gaminys be konkrečios panaudojimo paskirties. Tokį įspūdį labiausiai gali sustiprinti pakankamai nedidelė skleidžiama šviesa, mažas galingumas ir pats dydis, kuris lyginant su kitais šviesos šaltiniais yra gerokai mažesnis. Tačiau visos šios savybės iš tikrųjų yra privalumai, kuriuos turi led juosta. Būtent dėl jų gaminys gali būti panaudojamas labai daugelyje sričių, kurios yra pačios įvairiausios. Apie kai kurias net nesusimąstome, o kai kurios gimsta kūrybingų žmonių galvoje.

Bene plačiausias panaudojimo galimybes turi lanksti led juosta, kuri gali būti pritaikoma praktiškai bet kur dėl savo išskirtinio lankstumo, kuris leidžia ją derinti prie įvairiausių formų bei paviršių. Tad toks gaminys gali būti naudojamas nuo gana įprastos dekoracinės funkcijos, kuomet gražinami ne tik namai, bet ir automobiliai, motociklai ir net dviračiai. Taip pat ji gali tapti kaip pagrindinė medžiaga ir meniniams kūriniams, instaliacijoms. Rgbw led juosta gali šviesti labai įvairiomis spalvomis, todėl ją galima panaudoti ne tik kažko apšvietimai, bet ir iš jos pačios kurti įvairiausias formas. Būtent tą daryti per pastaruosius keletą metų pamėgo ne tik pasaulio, bet ir mūsų šalies menininkai. Kai tuo tarpu architektūroje toks apšvietimas yra naudojamas jau kurį laiką ir nebūtinai siekiant išskirtinumo.

Usb led juosta nepakeičiamas aksesuaras tiems, kurie nemažai laiko praleidžia prie kompiuteriu vakarais arba net nakties metu. Dauguma tikrai sutiks, jog vėlų vakarą sėdėti prie ryškios šviesos nesinori. Tačiau gali būti ir tokių atvejų, kuomet vien monitoriaus skleidžiamos šviesos ir nepakanka. Pavyzdžiui, prireikus kažką užsirašyti ar pasižymėti ne kompiuteryje, o užrašų knygutėje arba intensyviai renkant tekstą klaviatūra. Tokiai atvejais led juosta gali tapti puikia išeitimi, ypač jeigu jos veikimui reikalingą energiją galimą gauti tiesiai iš kompiuterio.

Spalvota led juosta su pulteliu yra bene ryškiausias produktas šioje specifinėje rinkoje. Aišku, techniškai tai nėra labai sudėtingas sprendimas, todėl ir pati led juosta nepasižymi aukšta kaina. Kas ją daro dar populiaresne. Pagrindinis jos skirtumas yra galimybė keisti šviesos spalvą ir tą daryti pultelio pagalba, kas tikrai patogu praktiškai bet kuriuo atveju.

Neįprastos spalvos led juosta

Pati led technologija yra unikali tuo, jog gali šviesti praktiškai bet kokia spalva iš viso jų spektro. Aišku, tą daryti gali ne visi produktai, tačiau rinkoje dabar turime nemažai ir šių unikalių spalvų. Geriausi to pavyzdžiai galėtų būti neoninė led juosta bei violetinė led juosta. Aišku, pastarąjį variantą galima gauti ir naudojant įprastas lemputes, tačiau tai gerokai sudėtingiau, o ir pats principas būtų visiškai kitoks. Kadangi tuomet atitinkamos spalvos šviesa būtų sukuriama gaubto pagalba, o Osram led juosta gali ją skleisti tiesiogiai. Dėl šios unikalios savybės tokios juostos yra itin pamėgtos ir naudojamos kaip naktinio gyvenimo atributai, kuriuos galime sutikti ne viename bare ar naktiniame klube. Juk būtent tokiose vietose tamsiuoju laiku yra visos sąlygos sukurti išskirtinę nuotaiką bei atmosferą.

LED juosta – https://www.ledinis.lt/produkto-kategorija/led-profiliai-ir-priedai/priedai/led-juosta/