Turbūt daugumai žmonių reikalinga informacija apie pastatų, namų šiltinimus. Ne visi žmonės gimę mokėti apšiltinti savo būsimus būstus arba kitus pastatus. Vieniems pasiseka išmokti dar jaunystėje ir pritaikyti savo žinias, kitiems reikia mokytis metų metus, kad įgustų savo norimoje profesijoje. Tai kas tiek sienų šiltinimo tipai? Tai trys skirtingi skirtingi šiltinimo būdai – tokie kaip sienų šiltinimas su poliuretano putomis, ekovatos šiltinimo būdas ir biri pučiama mineralinė vata. Toks būtų pasirinkimas norint apšiltinti savo pastatus, namus, ar pnš. Apie sienų šiltinimo tipus informacijos galima rasti interneto platybėse. Taip pat susisiekus reikiamais telefonais, arba nuvažiavus į tokią įmonę, kuri užsiima sienų šiltinimo reikmenimis. Lengvi būdai surasti sau tinkamą tipą pagal poreikius, pagal finansines galimybes, o gal pagal reikalingumą. Profesionalai visada išties pagalbos ranką ir padės susitvarkyti su iškilusiomis problemomis. Šiltinimas GAMA PUR poliuretano putomis ir kitos paslaugos. 

Kaip pasirinkti sienų šiltinimo tipą?

Daugumai žmonių visada iškylantis klausimas kuris neramina – kaip išsirinkti? Paprasčiausias variantas būna interneto arba pažįstamų, kurie turėjo patirties su šiais dalykais, pagalba, patarimai. Įvairių žmonių norai nebūtinai turi sutapti su kitų, tad tik viena nuomone pasikliauti negalima. Štai patikimas sprendimas išsirinkti keletą geriausių atsiliepimų ir rekomendacijų turinčius specialistus ir tada pasikonsultuoti ir iškelti klausimus susijusius su sienų šiltinimo tipais klausimus, tada gavus atsakymus iš visų specialistų pasidarys aiškiau ką būtent jums reikėtų išsirinkti. Turbūt pasikonsultavus su savo darbo srities profesionalais bus lengviau pasirinkti pagal jūsų poreikius sienų šiltinimo tipą. Visada taip pat galite skambinti ir internete nurodytais telefonais, arba atvykti į tam tikrą vietą kurioje pardavinėjama su sienų šiltinimo priemonėmis užsiimanti įmonė.

Kuom skiriasi sienų šiltinimo tipai?

Sienų šiltinimas – kruopštus ir reikalaujantis laiko darbas. Sienų šiltinimo tipai kažkiek skiriasi, bet turi ir panašumų. Pvz. Poliuretano putos išgaunamos naudojant specialią sertifikuotą gama pur įrangą, šiuo būdu šiltinami uždaros ir atviros pastatų konstrukcijos. Šios putos yra elastingos, laidžios vandens garams, kvėpuojančios, dėl šių priežasčių pastato konstrukcijos negali supūti ar supelyti. Antras sienų apšiltinimo tipas su ekovata. Šis būdas ekologiškas, nekenkiantis sveikatai bei aplinkai, daugiausiai naudojama naujai statomiems ar remontuojamiems namams šiltinti. Ekovata nedega, nepūva, turi gera šilumos pralaidumą ir garso izoliaciją. Trečias tipas biri pučiama mineralinė vata, ji pagaminta nenaudojant jokių rišiklių. Ši vata skirta šilumos, garso izoliavimo bei atsparumo ugniai sprendimuose. Šis šiltinimo tipas atitinka aukščiausius galimus patalpų oro kokybės standartus. Taigi iš tokio plataus tipų apibūdinimo, manoma, kad tikrai susidomėsite ir išsirinksite sau tinkamus sienų šiltinimo tipus.