Individualūs svetainės baldai – galimybės išpildyti įnoringiausio kliento poreikius

Baldai – interjero dalis, kuriai skiriama dviguba užduotis: pastarieji turi ne tik estetiškai užpildyti interjerą, bet ir atlikti praktinę funkciją. Ne išimtis ir svetainės baldai: juk šioje patalpoje ne tik praleidžiame didžiąją dalį savo kasdienybės, bet ir priimame svečius (dalis kurių, sutikite, yra linkę kritišku žvilgsniu vertinti jūsų namus). MANO BALDITA baldai siūlo galimybę „apgyvendinti“ namu kokybiškais, originaliais, pagal individidualius poreikius pagamintais baldais. Tai, ko nerasite baldų parduotuvėje, savo rankomis sukurs profesionalaus dizainerio bei darbščios baldininkų rankos.

Interjeras – sritis, kurioje minimalizmo idėjos bene plačiausiai išsikerojusios. Mūsuose populiarus skandaviškas interjeras – puikus to pavyzdys. Vis daugiau žmonių priima sprendimą, jog svetainės baldai turi būti praktiški, o atlikti dulkių rinkėjų funkciją. Visgi tai nereiškia, jog kokybiškam gyvenimui pakanka pakloto ant grindų. Baldas, kuris vienam gali atrodyti tarsi griozdas, užimantis erdvę, kitam yra nepakeičiamas. Individualių baldų gamyba, be ilgo privalumų sąrašo, patraukli dar ir tuo, jog tai – galimybė įgyvendinti individualius poreikius ir sukurti pageidaujamą interjero viziją.

Kokie baldai atsidurs svetainėje ar kitoje namų patalpoje, priklauso nuo kiekvieno sprendimo: vieni orientuojasi į originalumą, kitiems svarbiausia kokybė ir praktiškumas. Dažnų namų svetainėje stovi šie baldai:

  • minkštas kampas arba sofa;
  • kavos staliukas;
  • televizoriaus stalelis;
  • sekcija;
  • lentynos ir kita.

Tas pats baldas (kaip pavyzdį galime paimti mūsų paminėtą sekciją), stovintis skirtinguose namuose,gali atrodyti visiškai kitaip. Tai priklauso nuo namų šeimininko stiliaus suvokimo bei poreikių praktiškumo atžvilgiu. Abejojate, kokią sekciją ar kitą individualiai gaminamą baldą užsisakyti? Idėjų galite „pasišaudyti“ internetinėje erdvėje (galima rasti informatyvių interneto svetainių, kurios, priklausomai nuo raktinio žodžio, pateikia daug vaizdinės bei tekstinės medžiagos), kreiptis į profesionalų interjero dizainerį ar pasitikėti baldininkų rekomendacijomis (nepadarysite jokios nuodėmės, jei peržvelgsite atliktų darbų galeriją ir vieną kitą idėją pritaikysite savo namams). Interjero specialistai pataria aklai nesižavėti naujausiomis tendencijomis: mados linkusios greitai keisti, o baldai, kaip ir remontas namuos, vidutiniškai keičiami kas keliolika metų. Gerai pagalvokite, ar tai, ką išsirinksite, bus jums priimtina ir praėjus ilgesniam laikui.