Turbūt temoje pateiktas klausimas turėtų būti suformuluotas kiek kitaip. Dažniausiai keliamas  klausimas – „ar vyrui yra būtinas seksas?“. Paprasčiausiai labai dažnai kalbama apie tai, kad vyrams seksas yra reikalingesnis nei moterims, tad tokiu atveju kyla klausimas – kodėl?

Galiausiai, ar tikrai vyrai negali gyventi be sekso? Juk yra daug pavyzdžių, kurie rodo, kad fiziniai malonumai tikrai nėra BŪTINI žmogaus sveikatai. Gal tik rekomenduotini.

Kokia yra sekso nauda?

Pradėjus kalbėti apie sekso naudą dažniausiai neturite galo, kadangi privalumų – tikrai daug. Juolab, seksas suteikia naudos ne tik žmogaus kūnui, tačiau taip pat ir jo sielai. Jis gali padėti numesti svorio, būti fiziškai aktyvesni, taip pat seksas gerina miego kokybę, gerina nuotaiką, kadangi sekso metu išsiskiria laimės hormonai, kurie gerina žmogaus savijautą.

Naudos – daug ir dažniausiai tam nereikia jokių mokslinių paaiškinimų, kadangi jau viena pojūčiai parodo, kad kuo daugiau sekso – tuo geriau. Tiesa, ne visi turi partnerius. Alternatyvas – seksas telefonu (mintimis taip pat galima pajusti orgazmą) arba partneris, partnerė, kurie „reikalingi“ būtent tik fiziniams malonumams.

Kaip gauti sekso nemokamai?

Pasikartosime, kad mintimis užsiimant seksu taip pat galima pajusti malonumą, tad seksas telefonu yra visai nebloga alternatyva. Kita – friends with benefits, kuri paskatina rasti vietą žmogų seksualiniams poreikiams patenkinti. Tai yra ne tik patogus, tačiau ir saugus malonumo būdas.

Geriausia tokio žmogaus yra ieškoti internete, kadangi teisingai užpildžius anketą bei pasakius savo poreikius – neteks ilgai laukti, kol atsilieps žmogus, kuris sutinka, kad tokie malonumai turi būti puoselėjami reguliariai.

Kaip ieškoti partnerio pažinčių puslapiuose?

Pirmiausia reikia pasirinkti tinkamiausią pažinčių puslapį. Yra net specializuotų, kur būtent ieškomi partneriai tik seksui. Taip pat detaliai užpildyti anketą, įdėti nuotrauką visų kūnu, kadangi tokiuose santykiuose išvaizda yra labai svarbi. Galiausiai, pirmiausia naudinga šiek tiek pabendrauti internetu, o tik paskui susitikti. Aptarkite lūkesčius ir raskite tinkamiausią pasimatymų planą, susirašykite taisykles, kurių turi laikytis abi pusės.

Daugiau informacijos galite rasti: https://www.pazinciupuslapiai.lt/kiek-laiko-vyras-gali-isbuti-be-sekso/ . Šiame straipsnyje sužinosite dar daugiau detalių!