Alus ir aludario patarimai

Pradedame straipsnių ciklą apie alkoholinius gėrimus ir jų vartojimo tradicijas. Viena iš straipsnių jau aprašėme šviesaus ir tamsaus alaus pliusus ir minusus, metas atsakyti į kitus dažnai vartotojų užduodamus klausimus. Koks alus populiariausias? Nėra vienos alaus rūšies, kuri būtų pati perkamiausia ar populiariausia. Kadangi alaus yra daug rūšių, tai sunku išrinkti lyderius. Jeigu vertintume kokia alaus spalva perkamiausia, tai pirmą vietą užimtu šviesus alus, o antroje vietoje būtų tamsus alus. Alus skiriasi ne tik savo spalva, tačiau ir stiprumu. Jau seniai yra susiformavusios tradicijos, kad tamsus alus yra stipresnis. Kur įsigyti alaus? Kaip jau ne kartą minėjome, alaus galima rasti tiek tradicinėse parduotuvėse, tiek elektroninėse parduotuvėse. Tiek vienoje, tiek kitoje vietoje gali nusipirkti įvairaus alaus. Aišku, internetinės parduotuvės šiuo atveju dažnai turi ženkliai didesnį alaus asortimentą. Dar vienas pliusas tai mažesnės produkcijos kainos. Interneto pagalba gali užsisakyti įvairaus alaus už itin patrauklias kainas. Nepamirškite, kad alus yra alkoholinis gėrimas, todėl jį reikia vartoti saikingai, atsižvelgiant į profesionalų rekomendacijas.

Ką reikia žinoti prieš perkant alų?

Vienas pagrindinių klausimų, kurį užduoda nauji alaus mėgėjai. Ką reikia žinoti apie alų? Koks alus skaniausias? Koks alus perkamiausias? Kaip gaminamas alus? Klausimų išties daug, tačiau pabandysime išsamiai atsakyti į kiekvieną klientų klausimą. Taigi, koks alus yra skaniausias? Klausimas kuris tikrai dažnai girdimas, tačiau vienareikšmiškai nuspręsti ir konstatuoti, kad vienas alus yra skaniausias būtų klaidinga. Praktiškai kiekvienos alkoholiniais gėrimais prekiaujančioje parduotuvėje galite rasti ne vieną alaus rūšį. Didelis asortimentas sąlygoja ir tai, kad nėra lengva išsirinkti kuris alus yra skaniausias. Koks alus yra pats perkamiausias? Šis klausimas yra konkretesnis, todėl drąsiai galima teikti, kad šviesus alus yra perkamiausias alus. Tačiau pasakyti, kad būtent vieno gamintojo produkcija yra TOP perkamiausia tikrai negalime. Egzistuoja keletas gamintojų, kurių produkcija yra perkamiausia.

Kaina vs alaus kokybė?

Klausimas į kurį atsakyti nėra paprasta. Ką gi rinktis, kainą ar kokybę? Pirmiausia reikia atsižvelgti į tai, kad alus turi šalutinį poveikį. Jeigu reguliariai vartosite nemažą alaus kiekį turėsite neigiamą šalutinį poveikį, kuris kenks jūsų organizmui. Todėl rekomenduojame pirmiausia susipažinti su alaus vartojimo tradicijomis. Sekantis žingsnis, tai išsirinkti, pagal kokį kriterijų reikės rinktis alų. Specialistai rekomenduoja orientuotis į alaus kokybę. Tai ne šiaip pirkinys, o produktas, kurį vartojate ne kiekvieną dieną, todėl neverta orientuotis tik į produkcijos kainą.